O firmie - Energia Eko

Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość...
to główne wyróżniki charakteryzujące nasze przedsiębiorstwo.

ee-ikony_lokalnie

Lokalnie

Jesteśmy na miejscu. Pomagamy, nie znikiemy. 

ee-ikony_wykonawcy

Samodzielnie

Mamy wykonawców.
Nie mamy podwykonawców. 

ee-ikony_zaufanie

Bezpiecznie

Jesteśmy na rynku
od 2015 r.

ee-ikony_dotacje

Korzystnie

Oferujemy pomoc przy dofinansowaniu.

DLACZEGO ENERGIA EKO?

Energia Eko to lokalna firma, która działa na rynku od 2015 roku. Początkowo zajmowaliśmy świadczeniem kompleksowych usług w zakresie sprzedaży paneli fotowoltaicznych, jednak dynamiczny rozwój i doświadczenie pozwoliły nam poszerzyć swój zakres o inne usługi – ogrzewanie na podczerwień marki Red Snake oraz klimatyzację.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem, dystrybucją, jak i montażem. Fachowo doradzamy naszym Klientom dobór najkorzystniejszych rozwiązań. Wierzymy, że współczesne technologie dają ogromne możliwości. Nowoczesność, funkcjonalność, optymalizacja kosztów, dbałość o środowisko naturalne – to korzyści, które możesz osiągnąć, decydując się na oferowane przez nas rozwiązania.

Stale poszerzamy swoje kwalifikacje i wiedzę, aby iść z duchem czasu i oferować usługi najwyższej jakości. Stawiamy na profesjonalny i zgrany zespół oraz partnerskie relacje z klientem.

Co możemy Ci zaoferować?

Oferta Energia Eko skupiona jest obecnie na trzech obszarach, w których świadczymy kompleksowe usługi:

  • fotowoltaika,
  • maty grzewcze Red Snake,
  • klimatyzacja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy najwyższej jakości materiały i urządzenia oraz łączone systemy elektryczne i grzewcze, dzięki którym Twój dom lub firma mogą być naprawdę energooszczędne.
Odwiedź nas i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.

Nasze usługi dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji oraz do kontaktu.

0-nas

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Doświadczenie. Działamy w branży od 2015 roku, czyli od czasu, gdy branża fotowoltaiczna dopiero zaczęła się rozwijać w Polsce. Zbudowaliśmy przez ten czas solidny zespół profesjonalistów, wykonaliśmy wiele realizacji, rozwinęliśmy skrzydła i wyciągnęliśmy mnóstwo cennych lekcji. Dziś możemy powiedzieć – „znamy się na rzeczy”.
  • Profesjonalizm. Posiadamy własną, profesjonalną ekipę montażową. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Z nami wykonasz cały projekt od A do Z. Od pomysłu, do realizacji – przez cały czas będziesz w kontakcie z naszą firmą co spowoduje jasny i szybki przepływ informacji.
  • Bezpieczeństwo. Chcemy, abyś z nami czuł się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego nie wymagamy zaliczki przy podpisaniu umowy. Całą kwotę zapłacisz po montażu instalacji.
  • Korzystne rozwiązania. Wiemy, że wydatek na instalację fotowoltaiczną nie jest niski, dlatego pomagamy przy uzyskaniu dofinansowania oraz finansowania (leasingi). Proponujemy też takie rozwiązania, które mimo sporych nakładów finansowych na początku, pozwolą Ci na szybki zwrot inwestycji.
  • Lokalna działalność. Pracujemy głównie na terenie Wielkopolski, a siedziba naszej firmy mieści się w Koninie. Działamy lokalnie, dlatego zależy nam na pozytywnej opinii i dobrym odbiorze wśród mieszkańców. Jesteśmy na miejscu, więc w każdej chwili możesz nasz znaleźć i porozmawiać swoim projekcie.
  • Partnerska atmosfera. Kluczowa jest dla nas rozmowa – poznanie Twoich potrzeb i znalezienie najlepszych rozwiązań. Przyjdź, opowiedz nam czego potrzebujesz. Nie masz nic do stracenia. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, a realne rozwiązania.

Zadzwoń lub napisz

Doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

5 000 zł dofinansowania

Korzystając z naszych usług możesz uzyskać nawet 5 000 zł dofinansowania
na instalację fotowoltaiczną z programu "Mój prąd".

KONTAKT

Napisz lub zadzwoń. To nic nie kosztuje.

ADRES

ul. Spółdzielców 5, 62-510 Konin

TELEFON

501 529 089  |  691 999 068

E-MAIL

biuro@energiaeko.com

Formularz kontaktowy