Maty grzewcze Konin

Folie i maty grzewcze to dostęp do najbardziej naturalnej energii grzewczej.
Innowacja i oszczędność!

ee-ikony_lokalnie

Lokalnie

Jesteśmy na miejscu. Pomagamy, nie znikiemy. 

ee-ikony_wykonawcy

Samodzielnie

Mamy wykonawców.
Nie mamy podwykonawców. 

ee-ikony_zaufanie

Bezpiecznie

Jesteśmy na rynku
od 2015 r.

ee-ikony_dotacje

Korzystnie

Oferujemy pomoc przy dofinansowaniu.

Maty grzewcze Energia Eko

Zastanawiasz się jakie ogrzewanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Postaw na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które prócz skuteczności charakteryzują się też troską o dobro naszej planety. Folie i maty grzewcze to dostęp do najbardziej naturalnej energii grzewczej – pochodzącej ze Słońca.

Ciesz się niemalże darmową energią przez cały rok i zapomnij o przyprawiających o ból głowy rachunkach za ogrzewanie. Nowoczesne ogrzewanie Twojego domu wcale nie musi być drogie!

Jak działają maty grzewcze?

Stosowany przez nas system grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm). Jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować nie tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, ale również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem).

Montaż folii w 30 metrowym salonie zajmuje około 3h. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Nadaje się pod różne rodzaje powierzchni, pod wylewkę betonową, pod panel podłogowy, dywan, wykładzinę oraz jako ogrzewanie ścienne lub sufitowe.

Maty grzewcze Konin

Co zyskujesz wybierając maty grzewcze?

Poznaj zalety płynące z instalacji folii grzewczej w Twoim domu.

Oszczędność – folia grzewcza, szczególnie w połączeniu z fotowoltaiką, pozwala na pełną niezależność energetyczną. Nie musisz już obawiać się rosnących cen kruszców.

Funkcjonalność – prawidłowo zamontowane maty grzewcze to gwarancja skutecznego ogrzewania w każdym pomieszczeniu. Ciepło rozkłada się równomiernie na całej powierzchni, pozwala łatwo dostosować temperaturę do swoich potrzeb.

Zdrowie – inwestując w tego typu ogrzewanie, dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich. Maty grzewcze idealnie sprawdzą się w przypadku alergików, nie wysuszają powietrza tak, jak klasyczne ogrzewanie, nie powodują unoszenia się kurzu. Są wykonane z antybakteryjnych materiałów.

Prostota i bezpieczeństwo – taki system nie dość, że jest bardzo prosty w montażu, nie wymaga też skomplikowanej obsługi ani konserwacji.

Wygoda – dzięki foliom lub matom grzewczym nie musisz instalować kaloryferów ani inwestować w kotłownię. Zyskujesz też większą przestrzeń dla siebie.

Bez kosztowe ciepło z matami grzewczymi? To możliwe!

Jeśli chciałbyś, aby maty grzewcze generowały ciepło w Twoim domu bezkosztowo, warto połączyć je z instalacją fotowoltaiczną. Dzięki temu panele PV przetworzą energię słoneczną na prąd, który wykorzystasz do ogrzania swojego domu.

Energia ze Słońca dostępna jest za darmo, dlatego Twoje rachunki za prąd mogą zredukować się nawet o 90%. Ponadto, nadwyżkę prądu możesz sprzedać zakładowi energetycznemu. To inwestycja, która naprawdę się opłaca.

Przejdź na zieloną stronę mocy i ciesz się szeregiem korzyści.

Bez kosztowe ciepło z matami grzewczymi? To możliwe!

Z chęcią poznamy Cię lepiej i doradzimy najlepsze rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb. Profesjonalny zespół zadba, abyś na każdym etapie – od projektu aż do montażu czuł się doskonale poinformowany i zorientowany w temacie.

Podczas rozmowy z chęcią pokażemy Ci nasze dotychczasowe realizacje, odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, sporządzimy dokładny kosztorys.

Chciałbyś przestać martwić się rosnącymi cenami? Ogrzewać swój dom nowocześnie, ekologicznie oraz niemal bezkosztowo?

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące mat grzewczych.

KONTAKT

Napisz lub zadzwoń. To nic nie kosztuje.

ADRES

ul. Spółdzielców 5, 62-510 Konin

TELEFON

501 529 089  |  691 999 068

E-MAIL

biuro@energiaeko.com

Formularz kontaktowy