Klimatyzacja Konin

Dziś montaż klimatyzacji dostępny jest tak naprawdę dla każdego.
Dowiedz się, dlaczego warto, aby taka technologia znalazła się też w Twoim domu!

ee-ikony_lokalnie

Lokalnie

Jesteśmy na miejscu. Pomagamy, nie znikiemy. 

ee-ikony_wykonawcy

Samodzielnie

Mamy wykonawców.
Nie mamy podwykonawców. 

ee-ikony_zaufanie

Bezpiecznie

Jesteśmy na rynku
od 2015 r.

ee-ikony_dotacje

Korzystnie

Oferujemy pomoc przy dofinansowaniu.

Klimatyzacja z Energia Eko

Klimatyzacja to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje w naszym kraju na popularności. Jeszcze do niedawna kojarzone było z luksusem dostępnym dla niewielu. Dziś montaż klimatyzacji dostępny jest tak naprawdę dla każdego. Dowiedz się, dlaczego warto, aby taka technologia znalazła się też w Twoim domu!

Globalne ocieplenie spowodowało, że nawet w umiarkowanym klimacie, lata bywają bardzo upalne. Wysokie temperatury męczą oraz sprawiają, że jakakolwiek czynność domowa staje się trudna do wykonania. Do tego przebywanie w bardzo wysokich temperaturach przez dłuższy czas może nieść za sobą niebezpieczne konsekwencje zdrowotne.

Warto przemyśleć więc zakup klimatyzacji, która zapewni komfortową temperaturę podczas upałów. To inwestycja, która posłuży przez długie lata. W Energia Eko oferujemy indywidualnie dobraną klimatyzację na miarę Twoich potrzeb, zarówno dla domu, jak i dla biznesu.

Klimatyzacja Konin

Zalety klimatyzacji

Główną zaletą klimatyzacji jest oczywiście możliwość regulacji temperatury. Przynosi to ogromną ulgę w czasie gorącego lata. Klimatyzacja pozwala na normalne funkcjonowanie w pomieszczeniu podczas dnia oraz spokojny sen w nocy. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że odpowiednio użytkowana klimatyzacja ma też inną funkcję – pozwala bardzo ekonomicznie dogrzać mieszkanie/dom w czasie zimy. Instalując klimatyzację możesz więc cieszyć się optymalną temperaturą w pomieszczeniu zarówno w upalną, jak i chłodną pogodę.

Klimatyzator w domu to też doskonałe rozwiązanie dla osób z astmą i alergią. Zainstalowane w nim filtry pozwalają skutecznie oczyścić powietrze z pyłków i zanieczyszczeń, co znacznie ułatwia oddychanie. Urządzenie zapobiega też wilgoci w domu, dzięki czemu zachowuje on doskonałą kondycję na lata.

Nowoczesne klimatyzatory są ciche, niewielkich rozmiarów, a także proste w obsłudze i utrzymaniu. Aby służyły Ci przez długi czas, należy jedynie dbać o to, aby usuwać z nich nagromadzony kurz oraz co jakiś czas wymieniać filtr. W ofercie Energia Eko mamy różne modele klimatyzatorów. Wspólnie wybierzemy więc taki, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Bezkosztowa klimatyzacja? To możliwe!

Chciałbyś zainstalować klimatyzację w swoim domu, jednak hamuje Cię myśl o znacznie wyższych rachunkach za energię elektryczną?

Eksploatacja klimatyzacji wcale nie musi być droga, może być wręcz…bezkosztowa! A wszystko za sprawą „zielonej” energii słonecznej. Jeśli wraz z klimatyzacją zainstalujesz panele fotowoltaiczne, Twoje rachunki będą minimalne.

Koszt, który musisz ponieść to jedynie cena instalacji urządzeń. Szybko zauważysz jednak, że pieniądze szybko się zwrócą, a Ty będziesz niezależny od zmiennych cen energii. Twój dom może być nowoczesny i ekonomiczny z pomocą Energia Eko!

Bezkosztowa klimatyzacja? To możliwe!

Szukasz najlepszych rozwiązań dla Twojego domu lub biznesu? Nasz profesjonalny zespół z chęcią pomoże znaleźć Ci to, czego szukasz. Od lat udowadniamy, że innowacyjne technologie mogą iść w parze z ekologią oraz optymalizacją kosztów.

Dopasujemy klimatyzację do Twoich potrzeb oraz nauczymy Cię, jak z niej korzystać, aby służyła jak najlepiej. Skontaktuj się z nami i opowiedz, czego potrzebujesz. Uważamy, że początkiem każdej owocnej współpracy jest rozmowa, podczas której przygotujemy dla Ciebie ofertę i kosztorys.

Oferujemy szybki montaż, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z klimatyzacji bezpośrednio po zakończonej usłudze.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz. Skontaktuj się z nami - dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

KONTAKT

Napisz lub zadzwoń. To nic nie kosztuje.

ADRES

ul. Spółdzielców 5, 62-510 Konin

TELEFON

501 529 089  |  691 999 068

E-MAIL

biuro@energiaeko.com

Formularz kontaktowy