Fotowoltaika Konin

Zastanawiasz się, czy popularna w ostatnich latach fotowoltaika
to dobre rozwiązanie dla Twojego domu lub biznesu?
Przekonamy Cię, że instalacje fotowoltaiczne
to szereg korzyści oraz inwestycja na lata!

ee-ikony_lokalnie

Lokalnie

Jesteśmy na miejscu. Pomagamy, nie znikiemy. 

ee-ikony_wykonawcy

Samodzielnie

Mamy własnych wykonawców.
Nie mamy podwykonawców. 

ee-ikony_zaufanie

Bezpiecznie

Jesteśmy na rynku
od 2015 r.

ee-ikony_dotacje

Korzystnie

Oferujemy pomoc przy dofinansowaniu.

Fotowoltaika od Energia Eko

Czym jest fotowoltaika? Instalacja fotowoltaiczna to źródło czystej energii elektrycznej, która pozyskiwana jest bezpośrednio z promieniowania słonecznego. Odbywa się to przede wszystkim za pomocą modułów fotowoltaicznych (paneli) oraz falownika (inwertera).

Jak działa instalacja fotowoltaiczna? Promieniowanie słoneczne, które pada na moduły fotowoltaiczne przetwarzane jest w prąd stały. Następnie falownik przetwarza go na prąd zmienny, czyli taki, który zasila wszystkie urządzenia w naszych domach. Dzięki temu rozwiązaniu możemy cieszyć się darmowym prądem.

Co zyskujesz dzięki fotowoltaice?

Niewyczerpalne źródło energii, które dostarcza Ci darmowy prąd ze słońca.

Oszczędność pieniędzy i niezależność od cen prądu – nie musisz obawiać się podwyżek.

Dbałość o środowisko naturalne – instalacja nie emituje szkodliwych zanieczyszczeń.

Nieskomplikowana konserwacja i małe ryzyko usterek.

fotowoltaika konin

Instalacje fotowoltaiczne konin

Zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie
dotyczące instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu lub firmie.

Fotowoltaika dla Twojego domu

Fotowoltaika doskonale sprawdza się nawet w przypadku niewielkich gospodarstw domowych. Szacuje się, że średni czas zwrotu kosztów za poniesioną inwestycje wynosi około 5 lat. Oczywiście, na początku czeka Cię wydatek, jednak taka instalacja posłuży na co najmniej najbliższych 30 lat.

Nie straszne są Ci już wahania gospodarcze, a co za tym idzie - rosnące rachunki za prąd. Ogniwa fotowoltaiczne pracują cały rok, nawet w zimie, dlatego nie musisz się obawiać, że energii może zabraknąć.

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to dobra lokata kapitału – dom staje się oszczędny i nowoczesny, a dzięki temu wzrasta jego potencjalna wartość na rynku nieruchomości.

Stań się niezależny – postaw na nowoczesność i ekologię!

Dofinansowanie 5 000 zł

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w swoim gospodarstwie domowym, możesz skorzystać z dofinansowania 5000 zł w ramach programu „Mój Prąd”.

Pomaga to znacznie zredukować koszty poniesione na instalację fotowoltaiczną. Dodatkowo, istnieje też możliwość odliczenia części kosztów instalacji od podatku dochodowego w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

To naprawdę dobry czas, aby rozważyć inwestycję w zieloną energię w Twoim domu.

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Instalacje fotowoltaiczne doskonale sprawdzają się w przypadku mniejszych i większych działalności gospodarczych. Biura, magazyny, hotele, firmy produkcyjne, gospodarstwa rolne – wszystkie te miejsca potrzebują energii, aby pracować na Twój zysk.

Postaw na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, które dostarczą licznych korzyści. Zoptymalizujesz koszty, uniezależnisz się od dostawców energii i rosnących cen, a także zyskasz wizerunek biznesu, który dba o środowisko i jego zrównoważony rozwój.

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Kładziemy nacisk na doskonały kontakt z klientem, a do projektów podchodzimy indywidualnie. Podstawą jest rozmowa i poznanie Twoich potrzeb. Nasz doświadczony zespół zadba o to, aby przedstawić Ci konkretny plan oraz wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości.

Na początku chcemy Cię lepiej poznać, aby przedstawić możliwe usługi i koszty. Kolejnym krokiem jest wykonanie projektu instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do Twoich potrzeb. Jeśli go zaakceptujesz, z przyjemnością podpiszemy z Tobą umowę i przejdziemy do etapu instalacji. Co ważne, wykonujemy ją sami, bez pośredników i podwykonawców. Dostarczamy też panele i wszystkie dodatkowe elementy konieczne do montażu. Instalacja kończy się etapem uruchomienia Twojego systemu fotowoltaiki. Od teraz możesz cieszyć się energią prosto ze Słońca.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze realizacje systemów fotowoltaicznych.

Dofinansowanie 5 000 zł

Korzystając z naszych usług możesz uzyskać dofinansowanie w wysokości 5 000 zł na instalację fotowoltaiczną.

KONTAKT

Napisz lub zadzwoń. To nic nie kosztuje.

ADRES

ul. Spółdzielców 5, 62-510 Konin

TELEFON

501 529 089  |  691 999 068

E-MAIL

biuro@energiaeko.com

Formularz kontaktowy